Wyposażenie własnej kuchni jest dzisiaj prostsze niż myślimy – przekonują liczni producenci garnków i elementów kuchennych. Idąca do przodu technologia i rozwiązania sprawiają, że samo gotowanie czy smażenie jest znacznie prostsze. Przygotowując się do zmian w kuchni warto wybrać produkty renomowanych producentów, które zmienią nasze posiłki na lepsze!

Gotowanie z przyjemnością!

Codzienne przygotowywanie posiłków to nie tylko gotowanie, ale też dobór wysokiej jakości produktów spożywczych. Chcemy, aby zachowały one jak najwięcej składników odżywczych w procesie gotowania. Aby było to możliwe sklepy takie jak gerlach.pl udostępniają nam wysokiej jakości komplety kuchenne, które wspierają nas w gotowaniu. 

Szukając idealnych garnków kuchennych postawmy na stal nierdzewną 18/10 – jest to materiał wysoce odporny na odkształcenia, wysokie temperatury, działanie wilgoci. Garnki ze stali możemy być w zmywarkach! W dnach proponowanych garnków umieszczone są dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła we wnętrzu garnka. To nie tylko przyspiesza proces gotowania, ale też znacząco wpływa na zmniejszenie rachunków za energię.

To, co zwraca uwagę w przypadku nowoczesnych garnków to bez wątpienia liczne dodatki. Cedzaki, lejki oraz miarki do odmierzania płynów znacząco usprawnią gotowanie. Pokrywki wykonane ze szkła hartowanego szczelnie przylegają do rantów garnka, a niewielkie odpowietrzniki pozwolą na odprowadzenie nadmiaru pary wodnej. 

Wygodne i bezpieczne gotowanie

O to, aby gotowanie czy smażenie było bezpieczne, zadbali projektanci. Rączki i uchwyty patelni i garnków tworzone są najczęściej z materiałów antypoślizgowych, które pozwalają na pewny chwyt naczynia również mokrymi dłońmi. Profilowanie uchwytów sprawia, że podnoszenie czy przenoszenie garnków nie sprawia problemów. 

Author

Comments are closed.

Kuchnia zabudowana