Istnieje wiele powodów, dla których warto odwiedzić Świnoujście noclegi blisko morza to jeden z nich. Można tam zastać zabytkowe budowle portowe, piaszczystą plażę oraz uzdrowiskowy klimat. To właśnie w Świnoujściu są najcieplejsze wody na polskim wybrzeżu.

Nocleg w Świnoujściu

Można śmiało powiedzieć, że od wielu lat najpopularniejszym kurortem w tej części Europy jest Świnoujście noclegi blisko morza dostępne są w przystępnej cenie. Wybór apartamentów i miejsc noclegowych jest bardzo duży, wiec każdy bez większego problemu może znaleźć coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Świnoujście zlokalizowane jest na trzech dużych wyspach, takich jak: Karsibór, Wolin oraz Uznam. Nie wszyscy wiedzą, że jest to najdalej wysunięta na północ miejscowość naszego kraju. Niepowtarzalne walory krajobrazowe także wpływają na popularność tego miasta. Warto podkreślić, że Świnoujście jest otoczone nie tylko słodkimi wodami Zalewu Szczecińskiego, ale również słonymi Bałtyku. Otoczone lasami rozlewiska Starej Świny również robią ogromne wrażenie.

Wybór apartamentu

Jeśli szukasz noclegu nad morzem to doskonałym wyborem będzie apartament w Świnoujściu. Nie ulega wątpliwości, że Świnoujście posiada bardzo bogatą bazę noclegową. W bezpośrednim sąsiedztwie plaży i nadmorskiej promenady zlokalizowany jest szereg komfortowych apartamentów. Oznacza to, że stragany z pamiątkami oraz smażalnie ryb są na wyciągnięcie ręki. Dotyczy to również miejsc, w których można się swobodnie opalać. Warto wspomnieć, że do niektórych apartamentów możesz nawet przyjechać z psem. Osoby, które lubią się odprężyć też powinny znaleźć coś dla siebie. Dla turystów dostępne są obiekty z sauną, salą fitness oraz jacuzzi.

Znalezienie zakwaterowania

Odpowiednie zakwaterowanie znajdą również turyści, którzy przyjeżdżają do Świnoujścia ze względu na uzdrowiska. Apartamenty położone przy Parku Zdrojowym są dla nich świetnym rozwiązaniem. Najszersza w Polsce plaża jest zdecydowanie największą atrakcją Świnoujścia. Wyznaczone jest także kąpielisko strzeżone, które posiada certyfikat błękitnej flagi. Błękitna flaga świadczy o tym, że kąpielisko spełnia bardzo restrykcyjne wymagania dotyczące czystości wody oraz bezpieczeństwa. Dużym uznaniem w Świnoujściu cieszą się również rejsy do pobliskich niemieckich oraz skandynawskich miejscowości. Sporty wodne, takie jak żeglarstwo, kitesurfing oraz kajakarstwo też cieszą się dużą popularnością. Osoby, które uprawiają nordic walking powinny być zachwycone pięknymi i rozległymi lasami. Koniecznie trzeba odwiedzić także uzdrowiskową dzielnicę.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Świnoujście noclegi blisko morza.

Author

Comments are closed.