Trwałe meble ogrodowe pozwolą nam nie tylko cieszyć się wypoczynkiem, ale też sprawią, że nasz taras stanie się bardziej estetyczny. Szukając idealnych kompletów warto rozważyć leżak na balkon – ten funkcjonalny mebel pozwoli nam na wygodne czytanie, drzemanie czy opalanie się. Jak skonstruowany jest leżak na balkon? Jakie cechy powinien posiadać?

Leżak na balkon z regulowanym zagłówkiem 

Idealny leżak na balkon to mebel lekki, trwały, wygodny w podnoszeniu oraz dający możliwość odpoczynku na różne sposoby. Nowoczesny leżak na balkon to mebel zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowników. Współcześnie projektanci proponują nam leżaki z regulowanymi zagłówkami – pozwoli to na dopasowanie kąta jego ustawienia. Leżak na balkon z technorattanu to jeden z najchętniej podejmowanych wyborów. Dlaczego?

Lekkie leżaki technorattanowe zachwycają linią oraz nowoczesnym designem. Zastosowanie innowacyjnych technologii i materiałów sprawia, że takie meble balkonowe będą ozdobą przez długi czas! Leżaki mogą być uzupełnione poprzez podłokietniki – znacząco zwiększą one poziom naszego komfortu. 

Jak zbudowany jest leżak na balkon?

Leżak na balkon wykonany jest z trwałych materiałów, zabezpieczonych przed uszkodzeniami. Stelaż tworzy konstrukcja aluminiowa malowana proszkowo – ten rodzaj tworzywa nie odkształca się, nie jest podatny na działanie wilgoci czy korozji. Wierzch mebla tworzy plecionka syntetyczna – technorattan doskonale imituje naturalny rattan, a dodatkowo jest nieporowaty przez co nie wchłania wilgoci, brudu. Wierzch mebla nie ściera się, nie jest podatny na działanie promieniowania UV. Oznacza to, że nawet po wielu latach użytkowania nasz leżak będzie wyglądał idealnie. Warto wspomnieć również, że technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorów – pozwoli to wybrać mebel dopasowany do istniejącej już aranżacji. 

Author

Comments are closed.