Chcąc zaaranżować nasz przydomowy taras z głową i z pomysłem wybieramy meble dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Skupiając się na meblach często zapominamy o dodatkach, które przecież tworzą przestrzeń. Wśród nich znajdziemy doniczki na taras – nowoczesne donice tworzone są dzisiaj z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie i zmienne warunki atmosferyczne. 

Doniczki na taras z cementu

Jedną z ciekawych propozycji producentów na doniczki na taras są donice tworzone z cementu. To innowacyjne rozwiązanie pozwoliło na zapewnienie oryginalnych i trwałych donic, które doskonale sprawdzają się na zewnątrz. Doniczki na taras wykonane z tego materiału dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, co jednak istotniejsze – są one zabezpieczone przed wnikaniem wody, ścieraniem, wnikaniem brudu. Takie doniczki na taras doskonale sprawdzą się nie tylko w nowoczesnych przestrzeniach, ale i na tarasach czy balkonach. Donice z cementu doskonale sprawdzą się jako pojemniki na niewielkie krzewy, ale również rośliny kwitnące czy nawet niewielkie kwietniki, które zapełnimy różnymi rodzajami roślin. 

Doniczki na taras z technorattanu

Alternatywą dla nowoczesnych donic cementowych są doniczki na taras wykonane z technorattanu. Włókno technorattanowe jest doskonale znane – jest to tworzywo syntetyczne, wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, nie chłonące brudu. Technorattan do złudzenia imituje naturalny rattan, przez co doskonale prezentuje się w otoczeniu zieleni, w strefach wypoczynkowych. Doniczki na taras technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej – dzięki temu dobierzemy produkt dopasowany do istniejącej już aranżacji tarasu. Donice technorattanowe będą wspaniale prezentować się wypełnione lawendą czy kwiatami cebulowymi. 

Author

Comments are closed.

Producent metalowych mebli ogrodowych huśtawka na taras zadaszenie tarasu