Chcąc zaaranżować nasz przydomowy taras z głową i z pomysłem wybieramy meble dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Skupiając się na meblach często zapominamy o dodatkach, które przecież tworzą przestrzeń. Wśród nich znajdziemy doniczki na taras – nowoczesne donice tworzone są dzisiaj z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie i zmienne warunki atmosferyczne. 

Doniczki na taras z cementu

Jedną z ciekawych propozycji producentów na doniczki na taras są donice tworzone z cementu. To innowacyjne rozwiązanie pozwoliło na zapewnienie oryginalnych i trwałych donic, które doskonale sprawdzają się na zewnątrz. Doniczki na taras wykonane z tego materiału dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, co jednak istotniejsze – są one zabezpieczone przed wnikaniem wody, ścieraniem, wnikaniem brudu. Takie doniczki na taras doskonale sprawdzą się nie tylko w nowoczesnych przestrzeniach, ale i na tarasach czy balkonach. Donice z cementu doskonale sprawdzą się jako pojemniki na niewielkie krzewy, ale również rośliny kwitnące czy nawet niewielkie kwietniki, które zapełnimy różnymi rodzajami roślin. 

Doniczki na taras z technorattanu

Alternatywą dla nowoczesnych donic cementowych są doniczki na taras wykonane z technorattanu. Włókno technorattanowe jest doskonale znane – jest to tworzywo syntetyczne, wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, nie chłonące brudu. Technorattan do złudzenia imituje naturalny rattan, przez co doskonale prezentuje się w otoczeniu zieleni, w strefach wypoczynkowych. Doniczki na taras technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej – dzięki temu dobierzemy produkt dopasowany do istniejącej już aranżacji tarasu. Donice technorattanowe będą wspaniale prezentować się wypełnione lawendą czy kwiatami cebulowymi. 

Author

Comments are closed.