Dwuczęściowe stroje kąpielowe oferowane są w wielu wariantach. Gdy szukasz idealnego modelu, zwróć uwagę na górę stroju. Jaką wybrać? Poznaj najpopularniejsze kroje i dopasuj ten najlepszy dla siebie!

1. Strój kąpielowy push-up

Jeżeli chcesz podkreślić swój biust, postaw na stroje kąpielowe dwuczęściowe z górą typu push-up. To usztywniony stanik, który dzięki odpowiedniemu wymodelowaniu podtrzymuje biust i wypycha go do góry.

Strój kąpielowy push-up będzie doskonałym wyborem dla kobiet z mniejszym biustem, które chcą go dodatkowo podkreślić. Warto zdecydować się na model z falbankami lub dużymi wzorami na biustonoszu, które pozwalają na optyczne powiększenie piersi.

2. Strój kąpielowy bandeau

Jeżeli szukasz modnego stroju kąpielowego dwuczęściowego, postaw na model z górą typu bandeau. To rodzaj stanika bez ramiączek, czyli ma on formę opaski na biust.

Stroje kąpielowe bandeau oferowane są z usztywnianą oraz nieusztywnianą górą. Te pierwsze, dodatkowo uzupełnione o fiszbiny, mogą sprawdzić się także na dużych biustach. Te bez usztywnienia najlepiej nadają się na mniejsze biusty. Warto szukać modeli, które wykończone są za pomocą pasków silikonowych – zapobiegają osuwaniu się stanika.

3. Strój kąpielowy z klasycznym bikini

Bikini z trójkątnymi miseczkami stanika to klasyka. Takie stroje kąpielowe dwuczęściowe można znaleźć w ofercie praktycznie każdego producenta w wielu wzorach i kolorach.

Strój kąpielowy dwuczęściowy bikini będzie odpowiedni dla kobiet z mniejszym biustem, ponieważ w przypadku dużego może on nie zapewnić właściwego podtrzymania. Zamiast miękkich miseczek można także zdecydować się na biustonosz z miseczkami usztywnianymi.

Kobiety z większym biustem, które chciałyby nosić bikini, powinny sprawdzić stroje kąpielowe dwuczęściowe z trójkątnymi miseczkami o odpowiedniej głębokości, które wykonane są z mało rozciągliwego materiału i mają usztywnienia. Warto poszukiwać strojów w ofertach firm specjalizujących się w bieliźnie dla dużych biustów.

4. Strój kąpielowy sportowy

Jeżeli doceniasz wygodę, w takim przypadku postaw na strój kąpielowy dwuczęściowy w sportowym stylu. Świetnie nadaje się zarówno na plażę, jak i na basen.

Najpopularniejsze modele to te z górą w formie sportowego topu. Dostępne są topy miękkie oraz z lekkim usztywnieniem. Najczęściej wykończone są szeroką gumą pod biustem, która stabilnie podtrzymuje piersi.

Tego typu stroje mogą sprawdzić się zarówno u kobiet z mniejszym, jak i z większym biustem, ponieważ zapewniają dobre podtrzymanie i jednocześnie są komfortowe podczas ruchu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie strój kąpielowy.

Author

Comments are closed.