Kiedy patrzysz na Twój balkon czujesz, że czegoś mu brakuje? Do stworzenia funkcjonalnej, cieszącej oczy aranżacji nie wystarczą stylowe meble. Ważnym elementem każdej kompozycji są dodatki. To właśnie z pozoru mało znaczące akcenty sprawiają, że przestrzeń staje się wyrazista i kompletna. Wszystkim osobom pragnącym uatrakcyjnić swój podniebny ogród polecamy donice z rattanu – subtelne dekoracje, dzięki którym Twój balkon rozkwitnie!

Donice z rattanu – balkon pachnącym latem

Donice z rattanu charakteryzują się naturalnym wykończeniem i ciepłym kolorem. Wyplatane dodatki sprawiają, że przestrzeń staje się przytulna i urokliwa. Rattanowe meble i dodatki nawiązują do stylu kolonialnego – niebanalnej koncepcji, która w ostatnich sezonach cieszy się ogromną popularnością w architekturze. Meble, lampiony i donice z rattanu łączą w sobie nowoczesną elegancję z tropikalnymi motywami. Możesz mieć pewność, że odpoczynek na balkonie wyposażonym w rattanowe elementy i udekorowany bujną roślinnością będzie namiastką podróży w gorące tropiki.

W sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziesz szeroki wybór donic rattanowych. Wśród dostępnych wariantów możemy wyróżnić duże modele stojące oraz mniejsze pojemniki, które można podwiesić pod zadaszeniem lub postawić na parapecie.  Zwróć uwagę, aby wnętrze wybranej donicy zabezpieczone było folią. W przeciwnym razie plecionka rattanowa będzie miała nieustanny kontakt z wilgocią, co wpłynie na jej kondycję.

Ekologiczne donice i meble rattanowe – Vimine 

Poszukiwania wyposażenia balkonowego warto zacząć od zapoznania się z ofertą marki Vimine – cenionego producenta wysokiej klasy mebli i dodatków z egzotycznych surowców. Meble rattanowe Vimine powstają ręcznie z rattanu pozyskiwanego z ekologicznych źródeł, a dokładniej – indonezyjskich plantacji działających w myśl idei zrównoważonego rozwoju.

Author

Comments are closed.